BİZ KİMİZ VE NELER YAPIYORUZ.

NAM YAPI, İnşaat sektörü içerisinde; mühendislik ve mimarlık hizmetleri, projelendirme ve ruhsatlandırma, taahhüt hizmetleri, toplu konut üretimleri, kişisel villa vb tarz yapılar, kamu kurumları inşaatları (hükümet konakları, hastaneler, okullar v.) gibi yapıları a dan z ye yani etüt ile başlayıp yapının kullanılabilir hale getirilmesine kadar tüm işlerini yapmaktadır.

MİSYONUMUZ

VİZYONUMUZ

İnsan ve çevre odaklı sürdürülebilir bir misyona sahip olan Nam Yapı, sağladığı tüm hizmetlerde resmi yönetmeliklere uygun olarak hareket etmiş sağlam ve güçlü yapılar üretmiştir. Bundan dolayıdır ki; İşimize verdiğimiz yüksek değer sayesinde gelecek nesillerinde yüksek güvenlik ,ve konforla kullanabileceği yapılar üretmek Yetim İnşaat'ın ana misyonudur.

Aksamayan, düzenli ve disiplinli bir iş karakterine sahip Nam Yapı, bir yapının ya da bir hizmetin sözleşme ile başlangıcından teslim sürecine kadar geçen aşamalarda detaylı bir kalite kriterleri uygulamaktadır. Nam Yapı, proje ve yapı sektöründe; referans gösterilen, kaliteli yapılar üretmeyi kendine ilke edinmiş bir kuruluş vizyonuna sahiptir.

RAKAMLARLA NAM YAPI

1000+

ÜRETİLEN KONUT

100+

KAMU PROJESİ

1000+

KENTSEL DÖNÜŞÜM

500+

SATIŞA HAZIR DAİRE

MÜHENDİSLİK

Nam Yapı İnşaat mühendislik alanında ülkemizin jeolojik yapısını göz önünde bulundurarak hassas hesaplamalar yapmaktadır.

MİMARLIK

Başlangıçta fark edilmeyen ama ilerleyen yıllarda ortaya çıkan mimari ölçülerin uyumu ve görsel estetik önceliklerimizdendir.

PROJE

Nam Yapı etüt, proje, tasarım ve ruhsatlandırma işlemlerinde siz değerli müşterilerimizin her zaman yanınızdayız.

TAAHHÜT

Nam Yapı, bugüne kadar birçok taahhütname imzalamış ve hepsini belirtilen şartlarda ve sürelerde hak sahiplerine teslim etmiştir.

GRUPLAR

  • Mühendislik
  • Mimarlık
  • Proje
  • Taahhüt
  • Ruhsatlandırma

SAĞLAM VE YAŞANILASI YAPILAR İÇİN

birçok lokasyonda devam eden projelerimiz için; acele edin, karlı çıkın!

TOP