NAM YAPI - KARİYER

Bugüne kadar sayısı 1000'leri aşkın çalışanımız firmamızın Türkiye'de tanınan bir marka olmasında birçok pozisyonda bizler için olağanüstü çabalar sarf ettiler, hepsine kalpten teşekkür ediyoruz. Şimdi onların kimisi kamu kurumlarında etkin pozisyonlarda, kimisi kendi özel girişimi üzerine başarılı çalışmalar yapmakta, kimisi halen bizlerle aynı yolda yürümekte.. Sizleri de aramızda görmek isteriz!..

Nam Yapı 20 yıllık başarısının ardındaki en önemli kaynağın nitelikli iş gücü olduğunun farkındadır. Bu doğrultuda firmamız inşaat sektörünün dinamik yapısal özelliklerine uygun, bireysel ve takım gelişimini sürekli kılmayı hedefleyen, şirket bağlığını artırmayı ilke edinen, adil bir İK politikası izlemektedir.

Gerek teknik ve idari personeli, gerekse şantiye personeli için gelişime açık, kariyer olanakları sunan, güvenli ve istikrarlı bir iş ortamı sağlamak, Gürbüz İnşaat'ın en önemli önceliklerindendir.

İşe alım sürecinde şeffaf ve adil bir prosedür uygulamayı ilke edinen Nam yapı , mevcut ve gelecekte oluşabilecek açık pozisyonları için, konusunda uzman, şirket kültürüne uyumlu, kendini geliştirmeye açık, takım çalışmasına yatkın profesyonellerle birlikte çalışmayı arzu etmektedir.

Gürbüz İnşaat ailesinin bir parçası olmak ve iş başvurusunda bulunmak için info@namyapi.com.tr' ye Microsoft Word formatında düzenlenmiş özgeçmişlerinizi iletebilirsiniz.

Firmamız teknik okul ve üniversite öğrencilerine periyodik olarak staj imkanları sunmaktadır. Staj başvurularınız için Microsoft Word formatında düzenlenmiş özgeçmişlerinizi info@namyapi.com.tr adresine ulaştırabilirsiniz.

 

Lütfen CV 'nizi Mail Ortamı İle Gönderimini Yapınız.

TOP